Loading..
   < >

   All in one pc dokunmatik Ekran seçeneği ile ve  En iyi ALL in one PC Markaları Stoklarımızda Tükenmeden Alın.

   Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayarlar

   All in one Bilgisayar PC

   Allı n one  masaüstü bilgisayarlar, monitörünüzü ve işlem ünitenizi tek bir yerde bulundurmanız için uygun bir seçenek sunar. Masa alanından tasarruf etmenize yardımcı olan ve aynı zamanda daha hızlı ve daha kolay kurulum sağlayan ayrı bir kasa yoktur. Cesur Bilişim’de  All  in one  masaüstü bilgisayarlardan birini seçebilirsiniz.

   Modelinizi seçerken, hepsi bir arada PC'nizin evde mi yoksa ofiste mi kullanılacağını düşünün. Büyük ekran boyutları, birden çok çalışma penceresini kolayca ve rahatça görmenizi veya akışlı filmleri ve TV şovlarını izlemenizi sağlar . Ayrıca oyun oynamak için canlı ve etkileyici grafikler de sergiliyorlar. Optimum ve sürükleyici bir görüntüleme deneyimi için eğri panoramik ekrana sahip bir model seçin.

   İşyeri uygulamaları için, bazı modellerde dokunmatik ekran arayüzleri vardır. Bu, müşterileri kontrol etmeyi ve bilgiye daha verimli ve sezgisel erişmeyi sağlayabilir. Evde veya dar bir alanda çalışmak için, masanın üzerinde veya bir odacıkta daha az yer kaplayan daha küçük ekranlı bir ünite isteyebilirsiniz.

   Allı in one bilgisayar paketlerinin çoğunda, daha fazla esneklik için USB veya kablosuz bağlantı yoluyla bağlanabilen bir fare ve klavye bulunur. Bu PC'lerde ayrıca flash sürücüler, taşınabilir sabit sürücüler ve diğer pek çok çevre birimini bağlamak için ek USB bağlantı noktaları bulunur . Görüntülü sohbet ve konferans ile ilgileniyorsanız, dahili web kamerası olan bir model seçin.

   Hepsi bir arada bilgisayarlarda, ekranın kasasına yerleştirilmiş bileşenler bulunur. Allı n one PC, Kasa masaüstü bilgisayarların yapamayacağı yerlere uyar; geleneksel bir masaüstü bilgisayar ve monitörün birleşimi olmadan düzgün bir görünüm sağlar. Birlikte kullanıldığında kablosuz çevre birimleri ve Wi-Fi bağlantısı, onlar neredeyse kablosuz masaüstü bilgisayar deneyimi sağlar.

   Taşınabilir bir masaüstü

   13-16 lbs ağırlığında. AIO'lar dizüstü bilgisayarlardan daha ağırdır, ancak kablo ve kablolarla bağlanmadıkları için, filmler ve oyunlar için evde veya telekonferans ve toplantı sunumları için ofiste dolaşabilecek kadar hareketlidirler. Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarla Oyun oynamak kesinlikle bir seçenektir; Bazı modellerde yerleşik GeForce GTX veya AMD Radeon ekran kartları bulunur.

   Ekran, donanım ve fiyatlandırma

   En yaygın kullanılan ekran boyutu köşeden köşeye çapraz olarak ölçülen 23 - 24 inçtir. 1920 x 1080 full HD çözünürlüğe ve orta seviye bilgi işlem gücüne sahip bir bilgisayar için (şu anki nesil Intel Core i3, 8 GB bellek ve 1 TB sabit disk depolama alanı) fiyatlar 670-750 Dolar arasındadır . Daha iyi donanım ve ekranlar daha yüksek maliyet anlamına gelir: Intel Core i7 işlemciler, NVIDIA grafik kartları, 34 inç ekrana sahip AIO'lar ve 4K çözünürlüğü 2.000 $ veya daha fazlaya mal olabilir.

   Üreticiler , Windows 8 piyasaya sürüldükten sonra ciddi şekilde dokunmatik ekranlı Hepsi Bir Arada aygıtları oluşturmaya başladı ve dokunmatik vurgu Windows 10 PC'lere aktarıldı. Dokunmatik Ekran AIO'ları , benzer dokunmatik olmayan bilgisayarlardan yalnızca biraz daha yüksek fiyatlandırılır . Dokunma, AIO'ları daha taşınabilir yapar çünkü çevre birimleri olmadan taşıyabilirsiniz.