TOPTAN SATIŞCORSAIRCORSAIR 8GB DDR4 3200 MHz RAM - CMK8GX4M1E3200C16 VENGEANCE LPX
TOPTAN SATIŞCORSAIRCORSAIR 8GB DDR4 3200 MHz RAM - CMK8GX4M1E3200C16 VENGEANCE LPX

CORSAIR 8GB DDR4 3200 MHz RAM - CMK8GX4M1E3200C16 VENGEANCE LPX (BELCOR8GBDDR4VENCMK8GX4M1E3200)

Marka : CORSAIR
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 403,03 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 372,76 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Stok Miktarı : 5
63,99 TL 'den başlayan taksitlerle

CORSAIR 8GB DDR4 3200 MHz RAM - CMK8GX4M1E3200C16 VENGEANCE LPX

CORSAIR 8GB DDR4 3200 MHz RAM - CMK8GX4M1E3200C16 VENGEANCE LPX

 

 

Corsair Vengeance LPX CMK8GX4M1E3200C16 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz C16 Gaming (Oyuncu) Ram Genel Bakış

Overclock BellekVengeance LPX DDR4 bellek serisi yüksek performanslı overclock için tasarlanmıştır. DDR4 bellekler yüksek hız yanında düşük güç tüketimi ön plana çıkıyor. Saf alüminyumdan yapılmış ısı dağıtıcısı daha hızlı ısı dağılımı sağlarken sekiz-katmanlı PCB ısıyı yönetmeye yardımcı olur ve üstün overclock imkanı tanır.

 
HeaderYüksek Performanslı Hız Aşırtma İçin TasarlandıPiyasadaki hemen hemen her anakart için performans ve uyumluluk testlerinden onay alınarak sizlere sunulmuştur.
Alüminyum SoğutucuHızaşırtma üst limiti operasyon sıcaklığı ile sınırlıdır. Vengeance LPX alüminyum ısı dağıtıcısının benzersiz tasarımı ile çiplerden ısıyı alarak sisteminizin soğuma yoluna iter ve böylece size yüksek performans sunar.

 
 
XMP 2.0 DesteğiAnakart üreticilerinin test edip onay verdiği yeni seriler XMP 2.0 profili içeriyor. Böylece kullanıcılar zamanlama, voltaj, frekans ayarlarını kolayca girebiliyor.

Sekiz Katmanlı PCB ve Yüksek Kaliteli ÇiplerHer Corsair Vengeance LPX modül sekiz katmanlı PCB ve yüksek kaliteli çiplerden inşa edilmiştir. Verimli ısı dağıtıcı overclock potansiyelini artırmak için etkili soğutma sağlar.
 
Corsair UyumuDDR4 için ilk Mini-ITX ve Micro ATX anakartlar piyasaya çıktığında, Vengeance LPX hazır olacak. Küçük form faktörü ile kısa kasalar ve sistemler için de idealdir
 
İş Verimliliğinizi ArttırınDDR4’ün sunduğu yüksek bant genişliği ve beraberinde gelen devasa performans sıçrayışı ile ister profesyonel, ister hobi amaçlı yazılımlar olsun, en hızlı işlemlerin keyfini çıkarırsınız. 3D tasarım, render, çizim programları, video ve müzik işleme ya da genel işletim sistemi deneyiminizdeki en büyük kriterlerden biri bellektir. Vengeance LPX’in yüksek kapasitesi ve saat hızlarıyla işteki verimliliğiniz maksimum düzeye çıkar. Boşa geçen dakikalarınızı ortadan kaldırarak projelerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.
En Eğlenceli Oyun Saatleri Sizi BekliyorEn yeni oyunları en iyi grafik kalitesinde oynamanız için gelişmiş bir altyapınızın olması şart. Vengeance LPX bellekleri, bir bellekten beklenebilecek nihai gücü size sunarak en eğlenceli oyun saatlerini geçirmenize olanak sağlar.

 
CORSAIR Kalitesi İle Yüksek Güven ve PerformansDünya şampiyonu hız aşırtmacıların, oyun tutkunlarının ve son teknoloji üst düzey sistem kurucularının CORSAIR’ı tercih etmelerinin bir nedeni var ve bu güven ve gurur ile yüklediğiniz yüksek performanslı belleklere duyulan yüksek güvendir. Kendi rekorlarınızı kırarken ya da hayallerinizi süsleyen sisteminizi kurarken ,size olan desteği ve üstün kalite anlayışıyla CORSAIR sizin hep yanınızdadır ve CORSAIR belleklerle tabi ki..
 

 

 

 

Benzer Ürünler