2011 yılında kurulmuş  olan Cesur Bilişim teknoloji ürünlerini tüketiciyle buluşturan müşterilerine daha hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedeflemiştir.


Çözüm ortaklarımız olan Sahibinden.com, N11.com, Gitti Gidiyor.com, Sanal Pazar.com, Hepsi Burada.com, Amazon.com.tr, Trendyol.com  sitelerinde 100'lerce marka ve binlerce çeşit ürünü en uygun fiyata toptan ve perakende olarak tüketiciye sunmaktadır.

 

www.cesurbilisim.com.tr online alışveriş platformunda ayrıca teknoloji  firmalarına B2B uygulaması ile bayilik ağına dahil edip bu firmaların ürünleri daha uygun fiyata alıp satmasına kazanç sağlamaktadır. Cesur Bilişim Mağazalarda sıfır satışı olmayan ürünleri  Banka,Kurumsal Şirket ve Firmalardan ihale yolu ile toptan olarak satın alıp bu ürünlerin testlerini yaparak ürünleri tüketiciye ulaştırmaktadır.Firmamız ikinci el bilgisayar,ikinci el laptop ve notebook,kurumsal yazıcılar ve sarf malzemeleri  uygun fiyat ile tüketiciye sunar.

 

İnternet cafe bilgisayarı,call centerbilgisayarı,oyun salonu sistemleri ,okullar ve dershaneler için daha kullanışlı bilgisayar ve teknoloji sistemlerini geliştirerek bu sektörlere toptan ve perakende olarak satış yapmaktadır.Çeşitli markaların ürünlerini toptan alım yaparak tüketiciye perakende olarak daha uygun fiyata satışa sunar.Cesur bilişim ikinci el bilgisayarların her alandaki tüketiciye hitab edecek şekilde sistemlerini geliştirerek bilgisayarları kişi ve kurumlara göre dizayn eder. Bilgisayar donanım ve parçalarını ayrıştırarak sistemlerini geliştirmek isteyen tüketiciye bu konuda en uygun fiyata satışını sağlar.

 

İntel i3, i5, i7 ve amd seri işlemcili bilgisayarları farklı donanımlarda tüketiciye sunar ayrıca bu sistemleri oyun, grafik ve çizim için dizayn edip toptan ve perakende olarak satışa çıkarır. Oyun bilgisayarları dizayn ederek tüketicinin makul fiyata bu ürünlere sahip olmasını sağlar. İkinci el Tablet,cep telefonu ve akıllı telefonları  kurumsal firmalardan toptan olarak satın alıp testlerini yapar ve satışa sunar.

Bilgisayar üretimi ile Markaların profesyonel ürünlerini biraraya getirerek orta ve üst seviye oyun bilgisayarlarını bir çok çeşit ile GamyX markası altında biraraya getirmiştir.