Loading..
   < >

   Gaming Bilgisayarlar Cesur Bilişim'de. Oyun tutkunları için Oyun Bilgisayarları size uygun modeller ve en iyi oyun sistemleri toplanarak hazırlanmış gaming pc modelleri

    Oyun bilgisayarı nedir?

   Oyun bilgisayarı genellikle yüksek güçlü bilgisayar oyunlarını işlemek için performansı artırmak amacıyla özel olarak oluşturulmuş bir oyun masaüstü bilgisayarıdır .

   Oyun bilgisayarı ile normal bilgisayar arasındaki fark nedir?

   Oyun bilgisayarları, geleneksel PC'lere kıyasla daha yüksek ve daha güçlü bir grafik kartı içerir. Oyun dizüstü bilgisayarları da giderek daha mobil hale geldikçe, oyun dizüstü bilgisayarları daha da yaygınlaşıyor. Oyun dizüstü bilgisayarı ile normal dizüstü bilgisayar arasındaki en büyük fark soğutma bileşenleridir. Oyun, hem GPU'ya (grafik işlem birimi) hem de CPU'ya (merkezi işlem birimi) daha fazla ısı üreten ve dolayısıyla daha karmaşık bir soğutma sistemine ihtiyaç duyan ağır bir yük getirir.

   Oyun Bilgisayarı Aksesuarları

   Hiçbir oyun bilgisayarı gerekli aksesuarlar olmadan tamamlanamaz. En iyi oyun kulaklıkları , oyun klavyeleri ve oyun fareleri ile oyun deneyiminizi tamamlayın . Neye karar verirseniz verin, Walmart'ta, bilgisayar ihtiyaçlarınızda Her Gün Düşük Fiyatlara sahip olduğunuz yerde daha azını bulacaksınız. Para biriktir. Daha iyi yaşa.

   Oyun Bilgisayarı Satın Alma

   Sizin İçin Doğru Oyun Bilgisayarını Seçmek

   Oyun masaüstünde, günümüzün en popüler bilgisayar oyunlarını kullanabilecek önemli bir gücün keyfini çıkarmak için kolayca yükseltme yapabilirsiniz . İnternette gezinmek, fotoğraflara göz atmak, sosyal ağlara erişmek ve daha pek çok şey için yeni oyun PC'nizi kullanmaya devam ederken, üstün performans video oyunları için idealdir. Sizin için en iyi oyun bilgisayarını seçmek hakkında daha fazla bilgi edinin.

   Oyun bilgisayarındaki önemli bir özellik, verileri hızlı bir şekilde işleme yeteneğidir. Çeşitli faktörler bilgisayarınızdan yanıt verme eksikliğine neden olabilir ve bu da oyun oynarken kritik hatalara neden olabilir. Dikkate alınacak bazı bileşenler, aynı zamanda rasgele erişim belleği (RAM) olarak adlandırılan sistem belleği ve işlem gücüdür. Birlikte çalışarak bunlar uygulamaları ne kadar hızlı çalıştırabileceğinizi belirler. Bir diğer önemli unsur, hızlı bir şekilde yüksek kaliteli görüntüler elde etmek için oluşturulmuş bir grafik kartıdır, böylece çok daha az grafik gecikmeyle daha yumuşak kare hızlarının keyfini çıkarırsınız. Birlikte, bunlar oyun oynarken aradığınız optimum performansı sağlayabilir. Sanal gerçeklikle başa çıkmak için yapılmış bir sisteminiz varsa , duyularınızı yeni bir dünyaya iten 360 derecelik bir ses / görüntü deneyimi için VR kulaklık ekleyebilirsiniz .


   En İyi Oyun Masaüstü Kurulumu Oluşturma

   İhtiyaçlarınız için en iyi oyun masaüstü kurulumunu oluşturmak için çok çeşitli aksesuarlar ve bileşenler de bulacaksınız. Oynadığınız oyunlara daha yumuşak bir bakış için bir oyun kulesini 4K UHD monitörle eşleştirmeyi düşünün. Şu anda mevcut olan en yüksek çözünürlükte 4K monitörler , görüş alanınızı büyük ölçüde genişleten benzer boyuttaki Full HD monitörler kadar 4x piksel içerir.

   Çok ciddi bir oyun oynamayı planlıyorsanız, her tuş vuruşundan en iyi şekilde yararlanan bir oyun klavyesi istersiniz . Mekanik anahtarlar, RGB aydınlatma ve makrolar gibi özelliklerin tümü doğrulukta yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

   Bileşenlerinizdeki hasarı önlemeye yardımcı olmak için, PC oyun bilgisayarınızın güç kaynağı birimini yükseltmeyi düşünün . Aşırı voltaj, düşük voltaj, aşırı güç ve kısa devre koruması gibi özelliklerin kritik sistem bileşenlerinizi güvende tutması amaçlanmıştır.

   Maraton seansları sırasında rahat bir alan yaratmak için kurulumunuza özel bir oyun koltuğu ekleyin . Özel oturma düzeni için ayarlanabilir yatar koltuk, ayarlanabilir kolçaklar ve daha fazlasını içeren seçenekleri bulacaksınız.

   En iyi oyun bilgisayarı için alışveriş yapmanın tam zamanı. GPU fiyatları sabitlendi ve Nvidia'nın RTX serisi ekran kartları yaygın olarak kullanılabiliyor ve CPU'lar şimdiye kadar gördüğümüz en geniş fiyat ve performans aralığından birinde mevcut. Bu, önceden oluşturulmuş üreticilere oynamak için çok fazla alan sağlar ve HP ve Corsair gibi önde gelen şirketlerden bazı yaratıcı ve akıllı yapılar ortaya çıktığını görüyoruz. Ayrıca, oyun PC alanında şanslarını deneyen ( Walmart gibi olası bazı şüpheliler de dahil) şanslarını deneyen bir dizi göreceli olarak yeni yapımcılarla artan bir rekabet düzeyi var ve atasözü devam ederken, yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldırdı.

   Elbette, kendi teçhizatını kurmak istiyorsan, seni de oraya kapattık. Aşırı para harcamadan doğru parçaları bulma konusunda tavsiyeler için oyun bilgisayar kılavuzumuza göz atın. Bir oyun bilgisayarı nasıl oluşturulacağına dair bir tavsiye (ve kullanışlı, kolay sindirilmiş bir video) arıyorsanız , biz de anladık.  


   Yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi oyun bilgisayarını seçmeye çalışırken nereden başlarsınız? Nvidia'nın daha önce belirttiği RTX 20 serisi kartlardan bir tanesine sahipseniz, bunları tavsiye ederim; ışın izleme ve AI destekli süper örnekleme, oyun alanı üzerinde şimdiye kadar büyük bir etki yaratmasa da, önümüzdeki birkaç yıl içinde daha geniş bir şekilde benimsenmelerini bekliyorum. Ve şimdi Nvidia'nın 2060'ı portföyüne soktuğuna göre, ışın izleme hayalini kovalayanlar için nispeten uygun fiyatlı bir seçenek var; Önümüzdeki aylarda ön yapımlarda özellikli olduklarını görmeye başlamalıyız. İşlemci tarafında, 8. gen, Core i7 aralığında bir şey aramak için iyi iş çıkarırsınız. Yeni nesil 9. nesil Intel CPU'ları değiller, evet, ama bu onlar için prim ödemeyeceğin anlamına geliyor. ve 8. nesil bir çip, tüm oyun ihtiyaçlarınızı aplomb ile karşılayacaktır (CPU, oyun uygulamaları konusunda GPU'ların ardındaki ikincil bir endişedir). 16GB RAM artık daha zorunlu hale geliyor, ancak yükseltme kesinlikle gerekli olmadan önce bir süre 8 GB'ye düşme ihtimaliniz var. Ayrıca, yükleme sürelerini ezmek ve sizi oyunlarınıza olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırmak için mümkün olduğunca hızlı bir SSD'ye yatırım yapmak isteyeceksiniz.

   Ancak hiçbir PC tek başına durmaz ve en iyi donanım bile en iyi oyun klavyesi , en iyi oyun faresi ve ona eşlik edecek en iyi oyun koltuğu olmadan tamamlanmaz . 


   Henüz çok fazla RTX destekli sistemi test etme şansımız olmadı, ancak sahip olduğumuz çok az sayıda, Corsair's Vengeance 5180 bizim favorimiz. Pleksiglas veya başka bir şeffaf panel türünü tercih eden birçok kasanın aksine, Vengeance 5180 yan, ön ve üst boyunca temperli cam kullanarak modern görünümlü bir estetik yaratıyor ve sistemin yanlarını zarif bir şekilde gösteriyor. 

   Hem estetiğe hem de ısı yönetimine yardımcı olmak için, kasa güç kaynağını GPU, RAM ve anakarttan ayıran çift odacıklı bir tasarıma sahiptir. Tüm parlak, RGB bileşenleri ön ve orta olarak görüntülenirken, daha mütevazı parçalar gözden uzak tutulur. 

   Buradaki ana dezavantajı Vengeance 5180'de B360 yonga seti ve K olmayan bir Intel CPU var. Bunun anlamı Core i7-8700'ün overclock edilememesi. Biraz fazladan performans çıkarmak için kadranları yükseltmek işinse, bu hayal kırıklığı yaratan bir haber gibi geliyor, eminim.

   Bu şık ve güçlü sistem için MSRP 2,399,99 $ 'dır, bu da bileşenlerin maliyetini ayrı ayrı düşünmek için makul bir fiyattır. Önceden oluşturulmuş bu bilgisayarı satın almakla karşılaştırıldığında kendiniz oluşturmak için aynı miktarda ödeme yapacaksınız; bu nedenle bunların tümü bütçenize, zamanınıza ve hız aşırtma ile ilgileniyorsanız bağlıdır. İşlemciyi overclock edemeyebilirsiniz, ancak Ultra'da 1080p oyun için buna ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca, parça parçalarını kendi başınıza değiştirmeyi gerektirmeyen herhangi bir şeyin onarımını kapsayan iki yıl garantilidir. Eğer bir overclock meraklısı değilseniz, Vengeance 5180 2019’da toplanmaya değer.  

   Corsair One


   Corsair, uzun zamandır PC bina dünyasında güvenilir bir marka olmuştur, ancak One ile birlikte, kaliteli prebuilt sistemlerinin satıcısı olarak yerini almaktadır. Biri, GPU ve CPU'nun her biri için 240mm radyatör içeren etkileyici bir soğutma sistemi içinde paketlenirken, her ikisi de soğuk havayı çeken 140mm maglev fanıyla soğutulmuş, etkileyici bir soğutma sistemi içinde paketlerken 7.9 x 6.9 x 14.9 inçlik ince tasarımlı bir zaferdir. radyatörler içerisine girer ve üstünden dışarı çıkar. Sonuç, fısıltılı sessiz çalışan en az yer kaplayan, iyi soğutulmuş bir sistemdir. 

   Bu listedeki önceden oluşturulmuş bir dizi ürün gibi, One, bir dizi farklı özellik için özelleştirilebilir, en son işlemci ve GPU teknolojisine sahip bir uç modele kadar - bir Core i9-9920X ve Nvidia'nın yepyeni ışınlarından biri izleme, var olan en güçlü grafik kartlarından biri olan RTX 2080 Ti'sini etkinleştirdi. Neredeyse 5.000 dolar olan bu oyun canavarlığı, aynı zamanda 32 GB DD4 RAM ve 980 M.2 SSD'ye sahip. Bu, yalnızca mevcut 4K HDR oyun neslini tamamen değiştirmeye hazır değil, aynı zamanda önümüzdeki birkaç yıl verim. 

   Tabii ki, geleceğe dönük çılgınca bir behemde bir paket harcamakla ilgilenmiyorsanız, daha makul fiyatlı modeller mevcut ve hepsi One'ın benzersiz, güçlü soğutma çözümü ve mükemmel paketlenmiş ince, düşük profilli kasa ile birlikte geliyor. Bileşenleri, mevcut her inç'i gereksiz ekstralar doldurmadan akıllıca kullanan bir şekilde. 3.000 $ seçeneği, daha pahalı modelle aynı 32GB RAM'i sunuyor ve yine de kaputun altında bir RTX 2080 overclock edilebilir Core i7-9700K ve hızlı bir 480GB M ile küçük bir kasaya etkileyici miktarda beygir gücü sağlıyor. 2 SSD. Alan kaygısı olan veya güçlü bir PC isteyen ancak parlak bir oyunla stres attığınız her an sesini dinlemek isteyenler için şık, güçlü ve küçük bir pakettir.


   Pubg Oyun Bilgisayarı, Gamer Bilgisayar

   4.298,98 TLKDV Dahil
   4.620,55 TL KDV Dahil
   %7 İndirim
   %7İndirim
   Ücretsiz Kargo

   İ5 650 | ASUS 1030 2GB E.KARTI | 8 GB RAM | 500 HDD | OYUN Bilgisayarı

   1.974,60 TLKDV Dahil
   2.138,20 TL KDV Dahil
   %8 İndirim
   %8İndirim
   Ücretsiz Kargo
   ASUS FORMULA, İntel İ5 7400, Corsair 8GB 3000MHz, Seagate 1TB HDD, Masaüstü Bilgisayar
   3.605,05 TLKDV Dahil
   3.723,52 TL KDV Dahil
   %3 İndirim
   %3İndirim
   Ücretsiz Kargo
   İNTEL İ3 2100/8GB Ram/1TB HDD/4GB 1050Tİ/Gaming Bilgisayar 
   2.709,14 TLKDV Dahil
   3.018,31 TL KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   İNTEL İ5 2500/8GB Ram/1TB HDD/4GB 1050Tİ/Oyun Bilgisayarı
   2.877,11 TLKDV Dahil
   3.205,44 TL KDV Dahil
   Tükendi

   Gamyx PUBG | İ3 7100 | 8GB DDR4 | 1TB HDD | Msı GTX1050Tİ | Gaming Bilgisayar

   3.904,06 TLKDV Dahil