Loading..
   < >

   Oyuncu Gaming klavyeleri, macro klavye modelleri oyuncular için yeniden tasarlandı. Performanslı Oyuncu klavyeleri, ışıklı Klavyeler, RGB Oyuncu Klavye modelleri parmaklarınızın ucunda

   2019 En iyi Oyuncu Klavyeleri

   PC Oyunlarında Sizin en iyi partneriniz olan Masaüstü Oyuncu klavyeleri en önemli silahlarınızdan biridir.

   Logitech G, her biri farklı bir deneyim sunan farklı tipte mekanik anahtarlar sunar. Romer-G oyun anahtarları, 1,5 mm'lik kısa seyahat mesafesi, orta aydınlatmalı ve sessiz performansla tasarlanmıştır. Romer-G iki varyasyonda mevcuttur: Dokunsal ve Doğrusal. Klasik bir deneyim tercih edenler için, GX Blue oyun anahtarları, duyabileceğiniz ve hissedebileceğiniz ikonik bir hareket sunar.

   70 milyon tuşa basması için tasarlanan Romer-G ve GX Blue mekanik anahtarlar, standart mekanik anahtarlardan% 40'a kadar daha dayanıklıdır. 1Standart mekanik anahtarlarda 50 milyon tuş vuruşuyla karşılaştırıldığında Hem Romer-G hem GX Blue anahtarları yoğun testlerden geçirilir ve kalite ve güvenilirliği sağlamak için aynı yüksek standartta tutulur.

   Mekanik tuş anahtarları yalnızca daha dayanıklı değil, aynı zamanda genel membran klavyelere kıyasla daha üstün tuş vuruşu deneyimi için daha hızlı ve daha tutarlı. Mekanik anahtarlar, çalıştırma sırasında tuş vuruşunun tamamlandığını hemen bildirmek için işitsel ve duyusal geri bildirimle yanıt verir. Logitech G, üç farklı anahtar şalter sunar: Romer-G Tactile, Romer-G Linear ve çeşitli hızlı çalıştırma seçenekleri için GX Blue.

   Dünyanın her yerindeki profesyoneller için hız, tutarlılık ve güvenilirlik nedeniyle Logitech G mekanik klavyeleri tercih edin.

   GX Blue, basıldığında net olmayan bir tıklama sağlayan ikonik bir mekanik anahtardır.

   GX Blue, tıpkı oyun severlerin kullandığı genel, geleneksel anahtarlar gibi sesli ve dokunsal geri bildirim sunar. Alışıldık “clicky” anahtarını arayanlar için idealdirler.


   Romer-G Linear, sıvı ve pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlar.

   Doğrusal hareket, çift dokunma, art arda hızlı tuş vuruşları ve kesintisiz yarım presler için mükemmeldir. Romer-G Linear, MMO ve aksiyon oyunları için idealdir.


   Turbox Tr-G1 Kablolu Usb Q Türkçe M.M Kırmızı / Siyah

   45,75 TLKDV Dahil
   49,20 TL KDV Dahil
   A4-Tech KX-2810BK Gamer Q MM Klavye Mouse Set
   175,78 TLKDV Dahil
   203,00 TL KDV Dahil
   A4 Tech X7-G800V Gamer Klavye / Siyah / USB
   124,21 TLKDV Dahil
   133,00 TL KDV Dahil
   A4 Tech KB-28G Q USB Multimedya Gamer Klavye
   70,31 TLKDV Dahil
   77,00 TL KDV Dahil
   Bloody B2100 Q USB Siyah Multimedya Gamer Set
   289,05 TLKDV Dahil
   315,00 TL KDV Dahil
   Tükendi
   Turbox Oyuncular için 3 lü Set - X10 Mouse + Oyuncu Klavye + Turbox Oyuncu Kulaklık
   178,80 TLKDV Dahil
   199,21 TL KDV Dahil