Loading..
   < >

   Oyun notebook ve laptopları artık son teknoloji ile daha hızlı. Artık oyuncu gaming notebook lar her zaman yanınızda sizinle daha güçlü

         Cesur Bilişim Acer , ASUS , HP , Lenovo , MSI , Gigabyte  gibi dünyanın en büyük markalarından en iyi oyun dizüstü bilgisayar fırsatları yelpazesi için tek adresli mağazanızdır . Performansınızı GTX 1050 Oyun Dizüstü Bilgisayarları , GTX 1060 Oyun Dizüstü Bilgisayarları , GTX 1070 Oyun Dizüstü Bilgisayarları veya GTX 1080 Oyun Dizüstü Bilgisayarları arasından seçin .  Ray Tracing teknolojisine sahip en yeni Nvidia Geforce RTX Oyun Dizüstü Bilgisayarlarına göz atın . Arasından seçim RTX 2060 Dizüstü, RTX 2070 Dizüstü Bilgisayarlar veya RTX 2080 Dizüstü Bilgisayarlar

   OYUN GAMİNG LAPTOP BİLGİSAYARLAR

   Masaüstü PC'leri değiştirmek veya taşınabilir bir güç merkezi olmak üzere tasarlanan oyun dizüstü bilgisayarları, güçlü dört çekirdekli işlemcilere, 64 GB RAM'e, ultra hızlı Katı Hal Depolama sürücülerine ve masaüstü eşdeğer grafik gücüne sahiptir.

   Hareket halindeyken oyun oynama becerisine sahip olan oyun dizüstü bilgisayarları, en iyi oyun performansını elde etmek için birlikte çalışmak üzere tasarlanan donanımların en uyumlu kombinasyonunu sağlar. Çok fazla seçenekle, sizin için en iyi oyun dizüstü bilgisayarını bulmak göz korkutucu bir görev olabilir. Ancak, başlamak için en iyi yer, bütçenize karar vermek ve oynamak istediğiniz oyunların gerektirdiği önerilen özellikleri kontrol etmektir.

   Giriş seviyesindeki birçok oyun dizüstü bilgisayarı, orta-yüksek ayarlarda e-Sporlar Ligi, Counterstrike ve Overwatch gibi modern eSport oyunlarını oynayacak kadar güçlü. Bu kategoriye giren dizüstü bilgisayarlarda genellikle Nvidia GeForce GTX 1050 veya 1050Ti grafik kartı bulunur.

   2016'dan itibaren grafik olarak daha yoğun oyunlar oynamak için, daha güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarı daha iyi bir seçim olacaktır. Bu kategoriye giren dizüstü bilgisayarlar tipik olarak bir Nvidia GeForce GTX 1060 ekran kartı veya daha üst özelliklere sahip olacak.

   Dizüstü bilgisayarınızı QHD veya Ultra HD 4K'da oyun oynamak için harici bir monitöre bağlamayı planlıyorsanız, en iyi seçenek bir GTX 1070 veya GTX 1080 grafik kartı içeren bir dizüstü bilgisayar olacaktır.