Loading..
   < >

   En ucuz Yazıcı çeşitleri Tüm marka ve model kartuşlu ve tonerli lazer yazıcılar için sayfamızı ziyaret ediniz.Bitmeyen kartuşlu yazıcılar ile dolum derdine son..

    Yazıcılar, tarayıcılar ve mürekkep

   Yazdırma konusunda yeniyseniz veya bir süredir yükseltme yapmıyorsanız, evinizdeki veya ofisinizdeki tüm bilgisayarlardan ve aygıtlardan yazdırmanın ne kadar kolay olduğunu keşfetmekten şaşırabilirsiniz.

   Akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki yüksek kaliteli fotoğraf baskılardan, tarama, kopyalama ve faks makinelerini içeren hızlı, güvenilir hepsi bir arada ürünlere kadar etkileyici sonuçlar almanıza yardımcı olacak bir yazıcı var.

   Evde kullanılan en yeni baskı teknolojisi, en iyi kalitede mürekkepleri ve baskıyı, en uygun fiyatta ve kolaylıkla birleştirir.

   İhtiyacınız olan özelliklere bağlı olarak, şimdi yaklaşık 30 £ 'dan basit, ucuz yazıcıları alabilirsiniz. Şu anda piyasadaki yazıcıların çoğunluğu aynı zamanda yerleşik WiFi ile birlikte geliyor; bu da artık kablolu bağlantıların olmaması ve evdeki herhangi bir yerden baskı yapabilmesi anlamına geliyor.

   İki ana yazıcı türü vardır; mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve lazer yazıcılar . Inkjet yazıcılar evde daha yaygın olarak bulunur, ancak son yıllarda kişisel lazer yazıcılar popüler hale gelmiştir. Inkjet yazıcılar daha ucuz ve daha küçük oldukları için çoğu ev için uygundur ve renkli baskıyı da her zaman halledebilir. Ancak, çok sayıda siyah beyaz metin basıyorsanız, bir lazer yazıcı üstün hızları nedeniyle daha iyi olabilir ve bu da bir ev ofisi için idealdir.

   Biraz ilham almak istiyorsanız, harika Canon yazıcı çeşitlerimize göz atın , çok değerli harika özellikler sunar. Giriş seviyesi ucuz yazıcılardan en iyi özelliklere sahip en son modellere kadar, Canon serisi her şeye sahiptir.

   İster basit bir yazıcı, ister ev stüdyosu veya bir ofis inşa etmek isteyin, yazıcılarımızın her ihtiyaç için bir şeyleri vardır.

   Mürekkep teknolojisi

   Evde baskı işlemi yıllardır sürüyor ve bağlantı seçenekleri ve performans çarpıcı bir şekilde iyileşirken, mürekkep satın alma ve kullanma şekliniz de aynı kalıyor. Şimdiye kadar. Hem HP hem de Epson, yazıcınızı en üst düzeye çıkarmak için hayatınızı kolaylaştıracak yeni yollar yarattı.

   HP Anında Mürekkep

   Anında Mürekkep, belirli HP yazıcılarında bulunan ve ayda önceden tanımlanmış sayıda sayfa yazdırmak için sabit bir aylık ücret ödemenizi sağlayan bir özelliktir. Posta, posta ücreti ve geri dönüşümü içeren aylık ödemeyle, gerektiğinde adresinize otomatik olarak gönderilir.

   Anında Mürekkep, paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda her zaman mürekkebiniz olmasını sağlar - işletmeler için mükemmeldir.

   Epson EcoTank

   Epson EcoTank yazıcıları, uygun maliyetli mürekkep şişeleri kullanılarak gerektiğinde doldurulabilecek ve doldurulabilecek benzersiz mürekkep tanklarına sahiptir. Şişeler, her biri 6500 baskı sunar ve baskı maliyetlerini% 65'e kadar azaltmanıza yardımcı olabilir - ofisler ve işlek evler için idealdir.


   Doldurma şişeleri, EcoTank yazıcılarla kusursuz çalışacak şekilde tasarlanmış orijinal Epson mürekkep içerir, böylece ne sıklıkta kullandığınızdan bağımsız olarak en iyi kalitede sonuçlara güvenebilirsiniz.

   Tarayıcılar


   Karşılaştır (4 öğeye kadar)

   İyi kalitede bir tarayıcı , grenli bir fotokopi ile yüksek kaliteli renkli fotokopi arasında fark yaratabilir ve birçok modelin paranızın karşılığını alması, ev bilgisayarınızın kurulumuna ideal bir katkı sağlar.


   Üç ana tarayıcı türü vardır; flatbed, belge ve fotoğraf. Çok yönlü bir seçenek için, fotoğrafları ve belgeleri renkli olarak kopyalayabildiğinden ve kağıdı yalnızca düz yatağın üzerine koyduğunuzdan daha hassas olan her şey için iyidir. Belge tarayıcıları, taşıyabilecekleri kadar küçük olmalarından faydalanır ve bu da hareket halindeyken iş için harika olmasını sağlar. Ve çoğunlukla metin sayfalarından ziyade fotoğrafları kopyalayacaksanız, bir fotoğraf tarayıcı, üstün çözünürlük ve netlikle geldiklerinden belirgin bir seçimdir.

   Epson tarayıcı aralığı böyle 4800 x 9600 çözünürlük ve negatif film tarama teknolojisi ile 100 £ altında Epson V370 mükemmellik flatbed tarayıcı gibi seçenekler, iyi bir numarası vardır. Bir fotoğraf tarayıcısı arıyorsanız, Perfection V550 fotoğraf tarayıcısı, 6400 x 9600 dp ve 31 saniyelik bir tarama hızı faturaya uygun olmalıdır.

   İster bütün bir ev ofisine yatırım yapın, ister geliştirin, ister evinize yeni bir kit ekleyin, ev iş istasyonunuzu bir ofise dönüştürmek için yazıcılarımız, tarayıcılarımız ve mürekkeplerimizle ihtiyacınız olan tüm ekipmanları bulacaksınız


   Mürekkep ve Toner Kartuşları

   Evde belge ve fotoğraf basma kolaylığı uzun zamandan beri modern aile evlerinin rahatı olmuştur. Ancak doğru yazıcıyı ve onun için doğru yazıcı kartuşlarını seçmek, yıllar içinde size önemli miktarda para kazandırabilir.


   Bir yazıcı satın alırken, kaç farklı tipte yazıcı kartuşunun uyumlu olduğunu görmek için kontrol edin, çünkü ne kadar çok seçeneğiniz olursa, ucuz yazıcı kartuşlarını bulmak o kadar kolay olur ve para kazanmak için o kadar kolay olur.


   HP yazıcı kartuşları yelpazemizin gereksinimlerinize en uygun olanı anlamak ve bilmesi kolaydır. En iyi değeri bulmak için bir kartuştan alabileceğiniz yaklaşık baskı sayısına dikkat edin. Baskılarınızın kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu ve temel siyah beyaz belgeler mi yoksa fotoğraflar ve renkli sayfalar mı yazdırdığınızı aklınızda bulundurmanız gerekir.

   Çok fazla baskı yapmıyorsanız ve bu sıklıkla yazdırıyorsanız, HP'nin Anında Mürekkep kayıt kartlarına bakın. Ayda 50 sayfadan fazla ödeme yapabilirsiniz ve yazıcınız daha fazla mürekkebe ihtiyaç duyduğunda, HP'ye size teslim etmesini söyler ve en az beklediğiniz zaman yerine yenisini almanın zorluğunu azaltır.

   Bir ev işletmesi işletiyor veya zevk için baskı yapıyor olsanız da, yazıcı kartuşlarımızda her şey var.


   Çok İşlevli Yazıcı

   Çok işlevli bir yazıcı için alışveriş yaparken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

   Bir satın alma işlemi yapmadan önce daima cihazlarınızla uyumluluğu kontrol edin.

   Hangi yazıcı işlevlerine ihtiyacınız olduğunu düşünün. Yalnızca bir yazıcı tarayıcısına ihtiyacınız varsa, fakssız bir model seçerek tasarruf yapabilirsiniz.

   Ekstra rahatlık için, kablosuz çok işlevli yazıcıları arayın. Kablosuz yazıcılar aynı anda birden fazla cihazı bağlamanıza da olanak sağlar.

   Baskı kalitesi çok önemliyse, baskı çözünürlüğüne dikkat edin (dpi ile ölçülür). Benzer şekilde, yüksek kaliteli taramalar oluşturmanız gerekirse, tarayıcı çözünürlüğünü kontrol edin.

   Çok İşlevli Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar

   Çok işlevli inkjet yazıcılar en yaygın kullanılan türdür. Ayrıca en uygun fiyatlı olma eğilimindedirler. Geniş bir model yelpazesi mevcuttur, bu yüzden seçiminizi yaparken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

   Evde kullanım için bir yazıcı arıyorsanız, bir mürekkep püskürtmeli modelin en iyi bahsiniz olması muhtemeldir. Giriş seviyesi inkjetleri son derece uygun fiyatlı ve günlük baskı, tarama ve kopyalama işleri için yeterli kaliteyi sunacak.

   Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, üstün baskı detayı üretme yeteneğine sahiptir. Örneğin fotoğrafçılık için bir yazıcı istiyorsanız, orta ila yüksek menzilli bir mürekkep püskürtmeli yazıcı muhtemelen ihtiyacınız olan özellikleri sunacaktır.

   Bir yazıcı seçerken işletme maliyetlerini göz önünde bulundurmak önemlidir. Bir inkjet modelini seçmeye karar verirseniz, yüksek verimli veya XL mürekkep kartuşlarıyla uyumluluğu arayın.


   Çok İşlevli Toner li Yazıcılar

   Çok işlevli lazer yazıcılar, sık, yüksek hacimli baskı işleri yapmak isteyen herkes için mükemmeldir. Inkjetlerden daha pahalı olma eğilimindedirler, ancak gerekirse para için büyük değer yaratan özelliklere sahiptirler.


   Çok işlevli lazer yazıcılar, tek renkli veya renkli baskı özelliğine sahiptir. Renkli lazer yazıcılar daha pahalı olma eğilimindedir, ancak yazdırma ve kopyalama seçeneklerinizi önemli ölçüde artırırlar.

   Lazer yazıcılar, metin ve grafikleri yazdırırken en iyi sonuçları verir. Dahası, toner kullandıklarından ve ıslak mürekkebi kullanmadıklarından, metni lekelenmeden sayfa üzerinde bir vurgulayıcı çalıştırabilirsiniz.

   Lazer yazıcılar hızlı olma eğilimindedir ve genellikle çok düşük 'ilk sayfadan çıkış' süreleriyle övünür. Bunu düzenli ve yoğun kullanım için tasarlandıklarına eklediğinizde, çok işlevli lazer yazıcıların yoğun ofisler için mantıklı bir seçim olduğunu göreceksiniz.

   Bir yazıcıdakilerin çoğu aynı işlevlerle gelirken, bu işlevlerin özellikleri değişebilir. Yazıcınızın size uygun olduğundan emin olmak için aşağıdakilerden haberdar olun:


   Tarayıcılar, bir kağıt kaydının dijital bir kopyasını almanıza yardımcı olur. Seçiminizi yaparken tarayıcı çözünürlüğüne dikkat edin. Çözünürlük ne kadar yüksek olursa, tarayıcı o kadar fazla ayrıntı yakalar. 600dpi belgeler için yeterli olacaktır.

   Fotokopi makineleri, kağıt kayıtlarını çoğaltmanıza yardımcı olur. Tek renkli ve renkli olmak üzere iki ana tip fotokopi makinesi vardır. Fiyata renkli bir fotokopi makinesi ekleyecektir, bu yüzden bu özellikten herhangi bir şekilde faydalanmayı planlıyorsanız kurmaya çalışın.

   Dahili faks makineleri daha az yaygındır, ancak belgelerin basılı kopyalarını göndermeniz gerektiğinde kullanışlıdır. İlerleme ve teslimat durumunu gösteren okunması kolay ekranlı çok işlevli yazıcılara dikkat edin.


   3D Yazıcı Satın Alma

   3D yazıcılar için alışveriş yaparken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:


   Bir satın alma işlemi yapmadan önce daima yazılım uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun.

   Küçük çocuklarla yaşıyorsanız, kapalı alanı olan bir modeli tercih edin.

   Evinizdeki nesneleri çoğaltmak istiyorsanız, dahili tarayıcıya sahip bir 3B yazıcıyı düşünün. Bu, yazıcının yeniden oluşturabileceği bir 3D görüntü oluşturmanıza olanak sağlar.

   3D yazıcılar, baskı için gereken reçine veya filament olmadan işe yaramaz. Seçiminizi yaparken bu malzemelerin devam eden maliyetini bütçenize dahil etmeyi unutmayın.


   3D Yazıcılar

   Filament 3D yazıcılar en yaygın masaüstü 3D yazıcı çeşitleridir. Nispeten kolay kullanımlı, uygun maliyetli ve güvenilirdirler, bu da bir dizi kullanıcı için idealdir.


   3D baskıya yeni başladıysanız, doğrudan kutudan baskıya başlamanızı sağlayacak bir tak ve çalıştır modeli arayın. Bu modeller satış sonrası destek ve düşük başarısızlık oranlarıyla mükemmel övünme eğilimindedir.

   Teknik fikirli iseniz, bir DIY 3D yazıcı kitini düşünün. Yazıcıyı kendiniz monte ederek, süreçleri anlayacak ve sonuç olarak bakım ve onarım işlemleri yapabileceksiniz.

   Filament yazıcıların çoğu iki tür plastikle, ABS ve organik PLA ile uyumludur. Bununla birlikte, kil gibi havayla kurutulmuş malzemelerle kullanılabilecek modeller satın almak da mümkündür. Bu işlev için prim ödemeyi bekleyin.


   3D Yazıcılar Nasıl Çalışır

   3D baskı, hızlı bir şekilde art arda gerçekleştirilen birçok hassas işlemi gerektirir. Ancak, sonunuzdan katılım gerçekten üç aşamaya ayrılabilir.


   İlk adım, yapmak istediğiniz şeyin 3B görüntüsünü hazırlamaktır. Bu görüntüler indirilebilir, ilgili yazılımlara çizilebilir veya bir 3D tarayıcı kullanılarak oluşturulabilir.

   Bu görüntü daha sonra sisteme yüklenir. Yazıcı daha sonra modeli çoğaltabileceği çok ince katmanlara böler.

   Orada yapmanız gereken tek şey süreci başlatmak. Yazıcı daha sonra plastik tabakaları üst üste damlatır veya model tamamlanana kadar reçine reçine ile sertleştirir.

   3D baskının önündeki engellerden biri, işlemi başlatan orijinal 3D görüntünün nasıl oluşturulacağıdır. Bu karmaşık görünebilir olsa da, aslında basit bir egzersiz olabilir.


   Bir görüntü elde etmenin en kolay yolu, Internet'ten bir görüntü indirmektir. 3D baskı topluluğu, öngörüleri ile çok cömert, bu yüzden aradığınızı bulmak için uzun sürmez.

   İkinci seçenek, görüntüyü AutoCAD gibi bir program kullanarak kendiniz oluşturmaktır. Bu biraz teknik bilgi gerektirebilir, ancak nispeten hızlı bir şekilde öğrenilebilecek ücretsiz bir yazılım var.

   Her iki dünyanın da en iyisi için, dahili tarayıcıya sahip bir 3B yazıcı düşünün, böylece tek yapmanız gereken kopyalamak istediğiniz nesneyi doğru noktaya yerleştirmek ve yazıcı görüntüyü sizin için yapacaktır.